O firmie

O firmie

Firma Perfect e-Line powstała w 2004 roku w odpowiedzi na cieszący się w tym czasie coraz większą popularnością radiowy dostęp do Internetu. W sprzedaży usług internetowych posiadamy już ponad 10 letnie doświadczenie. W tym czasie wielokrotnie zmienialiśmy technologię transmisji. W chwili obecnej jako główne medium wykorzystujemy światłowody. Dostarczamy w ten sposób Internet dla klientów indywidualnych, przedsiębiorstw oraz instytucji publicznych.

Posiadamy GPON-ową sieć światłowodową w technologii FTTH, dzięki czemu możemy świadczyć usługi w najwyższym obecnie standardzie oferując przy tym bardzo atrakcyjne pakiety internetowe oraz telewizję kablową. Nowoczesna infrastruktura sieci sprawia, że jakość świadczonych przez nas usług staje się bezkonkurencyjna w stosunku do pozostałych ofert w naszym regionie.

Dodatkowym aspektem działalności firmy Perfect e-Line jest wykonawstwo instalacji elektrycznych, automatyki przemysłowej i alarmowej. Oferujemy zaufanie i doświadczenie, o czym przekonało się już kilka tysięcy naszych klientów. Nasze działania cechuje profesjonalizm i rzetelność poparte wieloletnią praktyką.

Decydując się na współpracę z nami możecie Państwo być pewni, że zyskujecie Dostawcę niezawodnego i odpowiedzialnego, świadczącego usługi na najwyższym poziomie